Меркушина принесла Україні перше золото на Європейському олімпійському фестивалі

Меркушина принесла Україні перше золото на Європейському олімпійському фестивалі
186061 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська біатлоністка Олександра Меркушина тріумфувала у спринті на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 із зимових видів спорту.

Форум в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія відкривали перегони із чоловічого та жіночого спринту. Тож українська збірна встигла відзначитися уже на старті змагань.

Меркушина-молодша без жодної хиби відстрялалася лежачи та вийшла на чільну позицію. Незважаючи на коло штрафу після стійки, Олександра фінішувала першою, здолавши дистанцію за 19:19 хвилин, повідомляє Суспільне.Спорт.
Ще одна українка Тетяна Тарасюк не припустилася жодної помилки на обох вогневих рубежах, однак завершила гонку аж на 18-му щаблі, відставши від Меркушиної на 2:21 хвилини. Валерія Шейгас фінішувала 10-ю.

Найкращий результат серед українців у чоловічому спринті показав Іван Стеблина – він завершив змагання на 21-й сходинці.

Джерело

Теги: Біатлон,Україна, Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Українська біатлоністка Олександра Меркушина,Українська біатлоністка Меркушина,біатлоністка Олександра Меркушина,біатлоністка Меркушина,Українська біатлоністка ,біатлоністка ,Олександра Меркушина,Меркушина,Олександра Меркушина Вікіпедія,Меркушина Вікіпедія,зимові види спорту,Європейський юнацький олімпійський фестиваль-2023,Європейський юнацький олімпійський фестиваль,Фріулі-Венеція-Джулія,Меркушина-молодша,Валерія Шейгас,Шейгас,Валерія Шейгас Вікіпедія,Шейгас Вікіпедія,Іван Стеблина,Стеблина,Іван Стеблина Вікіпедія,Тетяна Тарасюк
Автор: admin.sportcomua
Мої відео