Збірна України оголосила склад на перший етап Кубка світу з біатлону в 2023 році

Збірна України оголосила склад на перший етап Кубка світу з біатлону в 2023 році
209963 ПЕРЕГЛЯДІВ

Федерація біатлону України визначилася з переліком спортсменів на четвертому етапі Кубка світу 2022/23. До словенської Поклюки поїде 11 біатлоністів.

Заявка жіночої та чоловічої команд зазнала мінімальних змін за підсумками чемпіонату України. Переможець гонки переслідування в національній першості Руслан Ткаленко поповнить лави "синьо-жовтих".

Збірна України цьогоріч отримала квоту на п'ять спортсменів у чоловічих і п'ять спортсменок у жіночих змаганнях. Тим не менше, тренерський штаб української команди візьме до Поклюки 6 біатлоністів. Оскільки Артем Прима пропустив чемпіонат України через ушкодження, то під питанням і його участь в етапі Кубка світу.

Компанію Ткаленку та Примі склали Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк і Віталій Мандзин. Натомість жіноча п'ятірка в складі Анастасії Меркушиної, Олени Білосюк, Юлії Джими, Дар'ї Блашко та Анни Кривонос змін не зазнала. Етап у Поклюці відбудеться 5-8 січня.

Раніше Джима в парі з Дудченком виступить у традиційній Різдвяній гонці. 28 грудня у Гельзенкірхені суперниками української пари стануть представники Німеччини (дві команди), Чехії, Фінляндії, Швейцарії, Австрії, Італії та Франції. Перегони матимуть дві складові – масовий старт і гонку переслідування.

Джерело

Теги: зимові види спорту,Спорт, новости спорта, новини спорту,новости,новини, Спортивные новости, Спортивні новини,Збірна України ,Україна,Збірна України оголосила склад на перший етап Кубка світу з біатлону в 2023 році,Збірна України оголосила склад на перший етап Кубка світу з біатлону ,Кубок світу з біатлону в 2023 році,Кубок світу з біатлону ,Біатлон,Кубок світу,Дар'я Блашко ,Дар'я Блашко продовжить виступи в складі збірної України,Дар'я Блашко Вікіпедія,Блашко Вікіпедія,Федерація біатлону України,Руслан Ткаленко,Руслан Ткаленко Вікіпедія,Ткаленко Вікіпедія,Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк ,Віталій Мандзин, Олена Білосюк, Юлія Джима, Анна Кривонос,Анастасія Меркушина
Автор: admin.sportcomua
Мої відео