Збірна України з біатлону залишилася без лідерки на старті нового сезону

Збірна України з біатлону залишилася без лідерки на старті нового сезону
308380 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одна із ключових біатлоністок збірної України Олена Білосюк (Підгрушна) не візьме участі в індивідуальній гонці в Контіолахті.

Олімпійська чемпіонка була заявлена під №77, вирішила не стартувати. Однак причина такого рішення поки невідома.

Нагадаємо, жінки вступлять у боротьбу у новому сезоні сьогодні, 30 листопада. Старт індивідуальної гонки о 14:15. Дебютні чоловічі перегони відбулися напередодні.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Антон Дудченко. Він фінішував 30-м із трьома промахами і з відставанням на 4:17.8 хвилини від лідера. Богдан Цимбал зупинився на сходинку нижче від Дудченка – 31 щабель. Тарас Лесюк опинився на 40 сходинці, а Денис Насико – на 64-й.

Джерело

 

Теги: зимові види спорту, Спорт,Новости спорта,Новини спорту,новости,новини,Спортивные новости,Спортивні новини,Біатлон, Олена Білосюк (Підгрушна),Олена Підгрушна,Підгрушна,Олена Білосюк,Білосюк,Збірна України з біатлону,Збірна України ,Україна,Олімпійська чемпіонка ,Олімпійська чемпіонка з біатлону ,Антон Дудченко,Дудченко,Антон Дудченко Вікіпедія,Дудченко Вікіпедія,Богдан Цимбал,Цимбал,Богдан Цимбал Вікіпедія,Цимбал Вікіпедія,Тарас Лесюк,Лесюк,Тарас Лесюк Вікіпедія,Лесюк Вікіпедія,Денис Насико,Насико,Денис Насико Вікіпедія,Насико Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua
Мої відео