Віта Семеренко: Пускають чутки, що ми з чоловіком працювали снайперами

Віта Семеренко: Пускають чутки, що ми з чоловіком працювали снайперами
269360 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олімпійська чемпіонка з біатлону Віта Семеренко спростувала чутки про завершення кар'єри та зміну діяльності.

"Я залишаюся в спорті. Кравченко (старший тренер жіночої збірної України з біатлону) ні разу не зателефонував і не запитав, як справи. Бог йому суддя.

А з команди за дев'ять місяців ніхто навіть і СМС не написав, не кажучи про дзвінок. Тільки чутки пускають, що ми з чоловіком працювали снайперами, де тільки не працювали… Знаю на 100%, тільки прізвища говорити не буду.

Я з командою не тренуюся. Зараз на зборі в Сянках. Я тренуюся з Григорієм Шамраєм", – розповіла Семеренко в коментарі Суспільному.

Нагадаємо, перший етап Кубка світу з біатлону стартує вже сьогодні, 29 листопада в Контіолахті. Першими у боротьбу вступають чоловіки. А завтра позмагаються жінки в індивідуальній гонці на 15 км. До складу "синьо-жовтої" команди потрапили Юлія Джима, Олена Білосюк (Підгрушна), Дар'я Блашко, Ірина Петренко, Анна Кривонос.

Джерело

Теги: Віта Семеренко,Семеренко,Віта Семеренко снайпер,Семеренко снайпер,Віта Семеренко Вікіпедія,Семеренко Вікіпедія,Україна,Спорт,Новости спорта,Новини спорту,Спортивные новости,Спортивні новини,новости,новини,зимові види спорту,Біатлон,Олімпійська чемпіонка з біатлону Віта Семеренко,Олімпійська чемпіонка з біатлону Семеренко,Олімпійська чемпіонка з біатлону ,біатлон Віта Семеренко,біатлон Семеренко,Олімпійська чемпіонка ,чемпіонка з біатлону ,чемпіонка з біатлону Семеренко ,чемпіонка з біатлону Віта Семеренко ,Григорій Шамрай,Шамрай,Юлія Джима, Олена Білосюк (Підгрушна), Дар'я Блашко, Ірина Петренко, Анна Кривонос,Джима, Блашко, Петренко, Кривонос,Олена Підгрушна,Підгрушна
Автор: admin.sportcomua
Мої відео