НА ЗМІНУ ВЕЛЕПЦЮ. ОЛЕКСАНДР КРАВЧЕНКО СТАВ СТАРШИМ ТРЕНЕРОМ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ

НА ЗМІНУ ВЕЛЕПЦЮ. ОЛЕКСАНДР КРАВЧЕНКО СТАВ СТАРШИМ ТРЕНЕРОМ ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ
354038 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олександра Кравченка призначили новим старшим тренером жіночої збірної України з біатлону.

Про це повідомив держтренер збірної Євген Колупаєв після тренерської ради Федерації біатлону України.

Асистентами Кравченка стануть Олександр Біланенко та Олег Меркушин.

Також були визначені дати першого тренувального збору: з 29 травня по 15 червня у чоловіків та з 4 по 19 червня у жінок.

Нагадаємо, що екс-керманич жіночої команди Урош Велепець став помічником старшого тренера чоловічої збірної Німеччини. Велепець двічі очолював жіночу команду України – в 2015-2018 роках, а також у попередньому сезоні 2021/2022. 

Джерело

Теги: Олександр Кравченко,Кравченко,Олександр Кравченко Вікіпедія,Кравченко Вікіпедія,зимові види спорту, новини спорту, новости спорта,спорт, спортивные новости, спортивні новини,Олександр Кравченко старший тренер жіночої збірної України з біатлону,старший тренер жіночої збірної України з біатлону,жіноча збірна України з біатлону,збірна України з біатлону,біатлон,Україна,Євген Колупаєв, Олександр Біланенко, Олег Меркушин, Урош Велепець,Колупаєв, Біланенко, Меркушин, Велепець,Євген Колупаєв Вікіпедія, Олександр Біланенко Вікіпедія, Олег Меркушин Вікіпедія, Урош Велепець Вікіпедія,Колупаєв Вікіпедія, Біланенко Вікіпедія, Меркушин Вікіпедія, Велепець Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua
Мої відео