Біатлон: Джима посіла восьме місце у спринті на турнірі у Норвегії

Біатлон: Джима посіла восьме місце у спринті на турнірі у Норвегії
578 ПЕРЕГЛЯДІВ
Жіноча збірна України з біатлону виступила у суботу у спринтерській гонці на передсезонному турнірі у Шушені (Норвегія).
Найкращій результат в нашій команді (8-й) показала Юлія Джима, яка на 1 хвилину 00,2 секунди відстала від переможниці і припустилася одного промаху на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Виграла гонку француженка Жюлі Сімон, яка показала час 21 хвилину 29,4 секунди (0 промахів). Другою була Марте Ольсбю-Ройселанн (Норвегія) – +3,6 секунди (1 промах), третьою - Тіріль Екгофф (Норвегія) – +21,8 (1).

До першої десятки також увійшла українка Анастасія Меркушина - +1.18,1 (0).

ukrinform.ua

Теги: Жіноча збірна України з біатлону,Жіноча збірна України ,збірна України з біатлону,біатлон,збірна України ,Україна,Украина,Спорт, новости спорта, новини спорту, спортивні новини, спортивные новости,новости,новини,Норвегія,Шушень,Юлія Джима,Джима,Юлія Джима Вікіпедія,Джима Вікіпедія,Жюлі Сімон,Жюлі Сімон Вікіпедія,Марте Ольсбю-Ройселанн,Марте Ольсбю-Ройселанн Вікіпедія, Тіріль Екгофф Вікіпедія,Анастасія Меркушина Вікіпедія,Меркушина Вікіпедія,Меркушина ,Анастасія Меркушина
Автор: admin.sportcomua
Мої відео