Андрій П'ятов взяв участь у шоу Маска. Детективи не змогли впізнати голкіпера збірної

Андрій П'ятов взяв участь у шоу Маска. Детективи не змогли впізнати голкіпера збірної
227557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як відомо, на телеканалі Україна виходить шоу Маска, суть якого – вгадати знаменитість, що ховається під екстравагантним костюмом.

У суботу, 30 жовтня, проект залишив міфічний Грифон. Зірки українського шоу-бізу так і не вгадали, хто був під маскою, хоча він і підказував:

"Хто може не впізнати володаря неба та землі та просто скромне легендарне створіння Грифона? Такому яскравому перфомансу, як "МАСКА", давно не вистачало такого яскравого супергероя, як я. Ну самі подумайте – хто, як не я, є символом могутності та відваги? Хто ж, як не я, є відданим хранителем воріт та порталів у міфічних світах? Людська фантазія поєднала в мені царя звірів та повелителя птахів. І якщо чесно, я не можу не бути гордим та вдячним усім вам за це. Люди, ви найкращі – дайте п'ять!", - заявив Грифон під час шоу.

Він виконав хіт We Will Rock You гурту Queen, чим неймовірно запалив публіку. Після цього у "зіркових детективів" з'явилися нові версії. Настя Каменських припустила, що там можуть бути актор Станіслав Боклан, журналіст Дмитро Гордон або боксер Олександр Усик. А Олег Вінник помітив незвичайний мікрофон героя, порівнявши його із знаменитими вилами політика Олега Ляшка. Але найближчим до розгадки виявився Андрій Данилко, який звернув увагу на жести героя.

Андрій П'ятов взяв участь у шоу Маска - изображение 1

"Співає Грифон нормально, але таки мені здається, що це спортсмен. Тому що під час виступу він руками робив рухи як уболівальники на футбольному матчі", – зауважив Андрій Данилко. Тоді було висунуто припущення, що під маскою може ховатися Олександр Шовковський чи Сергій Мельник.

У результаті голосуванням глядачів у залі було вирішено зняти маску саме з Грифона. У цьому образі ховався воротар збірної України та "Шахтаря" Андрій П'ятов.

"Я дійсно ніколи не співав і не виявляв інтерес до вокалу, навіть у караоке. Це абсолютно новий для мене досвід. Але в глибині душі я мріяв потрапити в таке грандіозне шоу, тим більше з такими чудовими людьми мати можливість попрацювати з професіоналами. Ми, спортсмени, футболісти – дуже сором'язливі. Але участь у цьому проекті допомогла мені розкритися", - зізнався Андрій П'ятов.

Андрій П'ятов взяв участь у шоу Маска - изображение 2

Теги: Андрій Пятов ,Донецк,Донецьк,Украина,Україна,Маска,Шоу Маска,футбол,Новости,новин, спортивные новости, спортивні новини, новости спорта, новини спорту,спорт,новости футбола,новини футболу,Пятов ,Національна збірна України ,Шахтар (Донецьк),Шахтар ,Станіслав Боклан,Боклан,Настя Каменських,Каменських,Гордон,Дмитро Гордон,Андрій Данилко,Данилко,Олега Ляшко,Ляшко,Вінник,Олег Вінник,Олександр Шовковський ,Шовковський ,Сергій Мельник,Мельник
Автор: admin.sportcomua
Мої відео