Збірна України отримає 10 млн грн за перемогу над Росією на Євро-2021 з волейболу

Збірна України отримає 10 млн грн за перемогу над Росією на Євро-2021 з волейболу
225020 ПЕРЕГЛЯДІВ

Партнери Федерації волейболу планують виділити 10 млн грн призових у разі перемоги чоловічої збірної України над командою Росії в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи.

Про це повідомила Федерація волейболу України з посиланням на слова президента організації Михайла Мельника.

"В останні роки збірна України з волейболу демонструє хороші результати. Завдяки підтримці корпоративних партнерів збірної зараз у нас є можливість мотивувати наших хлопців та дIвчат на гру не тільки словами, але й фінансово. В той же час вітчизняний волейбол потребує бiльшої фінансової підтримки не тільки від українського бізнесу, але й від держави. Завдяки державним програмам розвитку волейболу збірні Польщі та Сербії зовсім нещодавно вигравали чемпіонати світу та Європи. І тільки за умов гідної уваги до волейболу з боку української влади ми зможемо досягти досить пристойних успіхів на європейських та світових форумах", - підкреслив Михайло Мельник.

Перемога української збірної в 1/8 фіналу дозволить гравцям не тільки пробитися до чвертьфіналу і отримати призові в розмірі 10 млн грн від компаній-партнерів, але й отримати рейтингові бали, які стануть головним фактором у відборі на Чемпіонат світу 2022 року.

Теги: збірна України з волейболу, збірна України , Україна,Украина,Спорт,Новости спорта,новости,новини,новини спорту,Спортивные новости,Спортивні новини, збірна України з волейболу , волейбол, сборная Украины по волейболу, сборная Украины ,Сборная Украины,Чемпіонат Європи,Європа,чемпіонат Європи,чемпіонат Європи з волейболу,Михайло Мельник,Мельник,Польща,Сербія,Сербия
Автор: admin.sportcomua
Мої відео