Влада Австралії вирішила депортувати Джоковіча з країни

Влада Австралії вирішила депортувати Джоковіча з країни
227210 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як повідомляє видання The Age, Новак Джоковіч, який не пройшов вакцинацію, не зміг надати доказів, необхідних для в'їзду в Австралію. Віза тенісиста анульована, його просять залишити країну.

20-разовий переможець турнірів Великого шолома подав апеляцію до федерального суду на рішення прикордонної служби Австралії щодо анулювання його візи.

Повідомляється, що його справу буде розглянуто не раніше 11:00 за київським часом. У зв'язку із цим Джоковіча можуть залишити у Мельбурні до понеділка.

Раніше Джоковіч повідомив у Instagram про те, що одержав медичне звільнення від вакцинації, що дозволило б йому з 17 по 30 січня виступити на Australian Open.

Новак Джоковіч ніколи не пропускав Відкритий чемпіонат Австралії. З 2005 року тенісист виграв у Мельбурні дев'ять титулів та здобув рекордні у кар'єрі 91% перемог.

Теги: Новак Джоковіч,Джоковіч,Новак Джоковіч Вікіпедія,Джоковіч Вікіпедія,Джокович,Джокович Википедия,Новак Джокович Википедия,Новак Джокович ,Укриана,УКраїна,Спорт, новости спорта, новини спорту,новости,новини,теннис,Теніс, спортивные новости, спортивні новини,Влада Австралії ,депортування, депортування Джоковіча ,Австралія,Мельбурн,Australian Open
Автор: admin.sportcomua
Мої відео