Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA 500 в Чикаго

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA 500 в Чикаго
363683 ПЕРЕГЛЯДІВ

Еліна Світоліна в третьому колі турніру WTA 500 в Чикаго з призовим фондом $ 565,530 в двох сетах за 1 годину і 48 хвилин (6:3, 6:3) обіграла 98-у ракетку світу з Румунії Олену-Габріелу Рузе.

Світоліна організувала 4 брейки при одному невдалому геймі на своїй подачі. Також на рахунку українки 16 віннерсів, 2 ейси і 78% виграних очок з першої подачі.

Суперницею Світоліної по 10-му чвертьфіналу в сезоні стане перша ракетка Африки Онс Жабер, яка напередодні в трьох сетах (1:6, 6:2, 6:3) вибила Джесіку Пегулу.

Варто відзначити, що Онс Жабер паралельно з Еліною Світоліною претендує на потрапляння на Підсумковий турнір WTA.

Теги: Еліна Світоліна,Світоліна,Еліна Світоліна Вікіпедія,Світоліна Вікіпедія,Перша ракетка України ,Перша ракетка України Еліна Світоліна,Перша ракетка України Світоліна,Украина,Україна, Первая ракетка,Первая ракетка Украины,Первая ракетка Украины Элина Свитолина,Первая ракетка Украины Свитолина,Элина Свитолина,Свитолина,Элина Свитолина Википедия,Свитолина Википедия,Элина Свитолина ,Свитолина ,WTA 500,WTA ,WTA 500 в Чикаго,Чикаго,Румунія ,Олена-Габріела Рузе,Елена-Габриэла Рузе,Джессіка Пегула,Пегула,Джессіка Пегула Вікіпедія,Пегула Вікіпедія,Онс Жабер,Онс Жабер Вікіпедія,Жабер Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua
Мої відео