Майкл Джордан заробив солідну суму після переїзду Ліонеля Мессі до Парижа

Майкл Джордан заробив солідну суму після переїзду Ліонеля Мессі до Парижа
40 ПЕРЕГЛЯДІВ

Легендарний баскетболіст Майкл Джордан заробив пристойні гроші після переходу аргентинського футболіста Ліонеля Мессі до "Парі Сен-Жермен". Про це повідомляє португальське видання A Bola.

Справа у тому, що бренд одягу баскетболіста Air Jordan є партнером паризького клубу та отримує 5% від продажу кожної футболки. Всього за тиждень бренд Майкла заробив більше 6 млн євро на продажах футболок "ПСЖ" із прізвищем Мессі на спині. Всього було продано джерсі на суму в 120 мільйонів євро.

Нагадаємо, 34-річний Ліонель уклав дворічний трудовий договір із французьким грандом. Оклад Мессі на рік складе близько 35 мільйонів євро із урахуванням бонусів.

Теги: новости,Новости спорта,Спортивные новости,Спортивні новини,новини,спорт,новини спорту, Україна,Украина,Лiонель Мессi ,Месси,Лионель Месси Википедия,Лионель Месси ,Месси Википедия,Мессі,Парі Сен-Жермен (Париж),Париж,Парі Сен-Жермен, Майкл Джордан ,Джордан,Майкл Джордан Вікіпедія,Майкл Джордан Википедия,Air Jordan,Jordan,A Bola,ПСЖ,баскетболіст Майкл Джордан,баскетболіст Джордан
Автор: admin.sportcomua
Мої відео