"Скасування" Росії, надуманий привід: у РФ влаштували істерику через заклик Держдепу США ізолювати агресора від спорту

"Скасування" Росії, надуманий привід: у РФ влаштували істерику через заклик Держдепу США ізолювати агресора від спорту
295762 ПЕРЕГЛЯДІВ

Посольство Росії в США назвало "кампанією зі "скасування" РФ заяву Держдепартаменту США із закликом посилити санкції проти агресорів у світовому спорті. В представництві за традицією використовували штампи путінської пропаганди про "спорт поза політикою" і звинуватили західні країни в русофобії.

Текст заяви наводить пропагандистське інформаційне агентство ТАРС. У російському посольстві вважають усунення спортсменів від міжнародних турнірів політиків зведення рахунків та заявили, що вторгнення в Україну не є порушенням прав.

"Робиться це під надуманим приводом про нібито порушення нами міжнародних зобов'язань та зневажання прав людини. Очевидно, що Україна – лише привід. Гоніння на російських атлетів почалися задовго до нинішніх подій. Це частина безглуздої кампанії щодо "скасування" Росії. Дії колективного Заходу – черговий приклад нечесної конкуренції з метою позбавити російських спортсменів можливості змагатися на рівних із суперниками з інших держав. Наголошуємо, що спорт має залишатися поза політикою", – зазначили у посольстві РФ у США.

Зазначимо, що під закликами Держдепу підписалися представники 34 країн. Вони закликали також підтримувати Україну та дотримуватися солідарності з українським народом.

Українські представники водних видів спорту обурені призначенням росіянки Марії Полякової до комісії атлетів Міжнародної федерації плавання. Крім того, Міжнародна федерація самбо, де президентом та віцепрезидентом є росіяни, допустила спортсменів із РФ до турнірів під своєю егідою. У той же час хокейна міжнародна федерація продовжила відсторонення Росії та Білорусі.

Джерело

Теги: Міжнародна федерація плавання,федерація плавання,плавання,Україна,Росія, Російська агресія ,Російська Федерація, війна в Україні,Війна, війна з росією , війна з рф,Міжнародна федерація самбо,федерація самбо,самбо,Полякова,Марія Полякова,Білорусь ,білоруські війська,Держдеп,США,Держдепартамент США,Держдепартамент ,санкції проти агресорі,санкції проти Росії,санкції ,Спорт, новости спорта, новини спорту, спортивные новости, спортивні новини,світовий спорт,Росія проти України,ізолювати Росію від спорту,ізолювати агресора від спорту
Автор: admin.sportcomua
Мої відео