Допоможемо героям-чорнобильцям та сім’ям померлих ліквідаторів разом!

Допоможемо героям-чорнобильцям та сім’ям померлих ліквідаторів разом!
21069 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорогі друзі! 26 квітня цьогоріч відзначатимуться 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. З року в рік із нестишеним болем у серцях ми вкотре згадуємо всіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію. Проте ми не забуваємо і про героїв-ліквідаторів, які, ціною власного здоров'я та життя зупинили смертоносний атом і сьогодні потребують нашої з вами підтримки та допомоги. Кожен із нас спроможний простягнути руку допомоги і фінансово підтримати цих мужніх людей та сім’ї загиблих героїв за їх самовідданий подвиг.
Друзі, родина Донецького юридичного інституту завжди виступає єдиною згуртованою командою однодумців і ми всім нашим колективом ми долучилися до благодійної акції та перерахували добровільний внесок у розмірі одноденної заробітної плати на рахунок Всеукраїнської професійної спілки МВС України для надання благодійної допомоги чорнобильцям та сім’ям померлих ліквідаторів.
Ми закликаємо всіх наших друзів та партнерів приєднатися до благодійної акції та допомогти тим, хто врятував всесвіт від страшенної катастрофи!


Мої відео