Михайло Головко: «Головнокомандувач УПА, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України!»

Михайло Головко: «Головнокомандувач УПА, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України!»
9417 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно у Тернополі було прийнято рішення присвоїти міському стадіону ім’я Романа Шухевича. Несподівано, ця новина викликала сплеск негативу з боку Посла Ізраїлю в Україні Джоеля Ліона, який засудив рішення Тернопільської міської ради, вимагаючи скасувати його.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко зазначає, що таку заяву Посла можна розцінювати, як спробу втрутитися у внутрішні справи нашої держави. Такі висловлювання є абсолютно не дружніми по відношенню до нас та нашої країни.

«Видатний український політик і державний діяч, Генерал-хорунжий, головнокомандувач УПА, голова Секретаріату Української головної визвольної ради, непримиренний борець за Незалежність України Роман Шухевич був, є, та завжди буде Героєм України! І, хоча зараз Його не визнають на державному рівні, Захисники України воювали та воюють за збереження територіальної цілісності нашої країни, продовжуючи справу Романа Шухевича та йдучи у бій з Його словами на вустах!

Як би не хотіли вороги України стерти з пам'яті нашого народу спогад про видатного українця, їм не вдасться цього зробити! Свого часу Він зробив усе, щоб перетворити УПА в інструмент боротьби за Українську самостійну соборну державу!», - наголосив Михайло Головко.

Очільник Тернопільщини каже, що зараз існує чимало міфів, вигадуючи які вороги України намагаються нівелювати значення УПА.

«Українська самостійна соборна держава — тільки такою була мета боротьби українських повстанців. Про те, що громадянами можуть бути лише етнічні українці, у програмних документах не йшлося. В лавах УПА були, крім українців, і представники інших національностей. Боротьба з євреями мала вестися лише у тих межах, у яких вони виступали опорою комуністичного режиму. Жодних закликів до знищення будь-яких національних меншин за їхню етнічну приналежність у постановах УПА не було.

Гасло «Україна для українців» означало, що влада в Україні повинна належати українцям, а не народам-окупантам, з якими варто боротися, доки вони не припинять окупацію українських земель. І так повинно бути! Адже, як заповідав нам Великий Пророк, якого ми вшановуємо у ці дні, Тарас Шевченко: «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»! Й тільки український народ повинен бути господарем на українській, Богом даній Землі!

Для Романа Шухевича, навіть в останні хвилини перед смертю, боротьба за волю українського народу, за суверенне державне існування і розквіт, була змістом життя... І ми не дамо нікому знищити те, за що боровся наш Герой!», - додав Михайло Головко.

Нагадаємо, нещодавно Тернопільська обласна рада, з ініціативи фракції ВО «Свобода», звернулася до керівництва держави із вимогою повернути звання Героя України Роману Шухевичу. Це рішення підтримала більшість депутатів.

Михайло Головко

Теги: Михайло Головко,Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко ,Тернопільська міська рада,Роман Шухевич ,УПА
Мої відео