Неймовірні колекції одягу та прикрас з шерсті створює майстриня з Кам’янського!

Неймовірні колекції одягу та прикрас з шерсті створює майстриня з Кам’янського!
9492 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо вам подобається все незвичайне та до душі українська традиція, то роботи цієї жінки вас вразять. Майстриня з Кам’янського створює одяг та прикраси, використовуючи техніку валяння шерсті. Вона вже встигла представити світові цілу купу речей із Петриківським розписом, квітами та неповторними візерунками, кожен з яких має неповторну красу.

Вже не перший рік Надія Васильєва займається цією справою. Майстриня переконує, що вона вже встигла стати сенсом її життя. Техніка, яку вона використовує, має певний перелік особливостей. Тому жінка переконана в тому, що вона є неповторною. Для того, щоб все вийшло ідеально, жінка спершу створює ескіз. Крейдою вона наносить малюнок на тканину, потім бере до рук шерсть та поринає у світ творіння. Обережно, ворсинка за ворсинкою, кожен звичайний шматок стає малюнком на тканині. Для того, щоб шерсть трималась якомога довше, вона використовує спеціальну голку для роботи із таким матеріалом.

Основу її творінь складають роботи в українському стилі. Вона може створювати речі різного характеру, проте її серце вже вкрали українські витинанки. Жінка займається не лише обрамленням тканин. За її словами, вона легко може зробити взуття, сумки, прикраси. Для того, щоб зробити ідеальну прикрасу в народному стилі, вона спершу валяє тканину та лише потім вже починає робити візерунок.

Як і будь-яка справа, таке захоплення жінки є досить небезпечним, адже в Надії постійно страждають руки та суглоби, проте спинитись вона вже й не схоче, адже той, хто знайшов себе зрадити вже не зможе. Тож як розповідає Надія, тепер ця справа є вагомою частиною її життя. А це означає, що вона продовжуватиме поки будуть сили! Надія вже має багато нагород та перемог, проте їй хочеться, аби їх було ще більше!

Мої відео