Український чемпіон Європи з боротьби змінив громадянство на користь Болгарії

Український чемпіон Європи з боротьби змінив громадянство на користь Болгарії
92839 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіон Європи, дворазовий чемпіон світу U-23 та бронзовий призер Кубка світу з греко-римської боротьби Семен Новіков продовжить кар'єру у збірній Болгарії.

У Новікова через конкуренцію був давній конфлікт із Жаном Беленюком, оскільки обидва спортсмени виступали в одній ваговій категорії (до 87 кг).

На Олімпійські ігри в Токіо поїхав Беленюк, а Новіков вирушив до столиці Японії як його спаринг-партнер. У результаті Беленюк у домінуючому стилі став єдиним українським чемпіоном Олімпіади-2020.

Раніше Семен Новіков стверджував, що готовий чекати на свій шанс до Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, але тепер відмовився від виступів за збірну України.

 

Теги: Чемпіон Європи,U-23,Європа,Украина,Европа,Україна, Спорт, новости спорта, новини спорту, спортивные новости, спортивні новини,новости,новини,Семен Новіков,Новіков,Семен Новіков Вікіпедія,Новіков Вікіпедія,Олімпійські ігри в Токіо,Олімпійські ігри ,Токіо,Беленюк,Беленюк Википедия,Беленюк Вікіпедія,Жан Беленюк,Жан Беленюк Вікіпедія,Жан Беленюк Википедия,Японія,Олімпіада-2020,Олімпіада,Боевые единоборства,единоборства
Автор: admin.sportcomua
Мої відео