Беленюк заради благодійності продає золоту медаль Олімпійських ігор

Беленюк заради благодійності продає золоту медаль Олімпійських ігор
324853 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олімпійський чемпіон Токіо з греко-римської боротьби Жан Беленюк вирішив продати свою золоту медалі заради допомоги хворим дітям.

"Друзі, хочу зробити добру справу. Дуже багато вже зробили фото з моєї золотою медаллю, яку я привіз з Токіо.

Вона - честь і гордість нашої країни. Вдячний Богу і команді, що саме мені пощастило привезти єдину золоту медаль для України.

Я хочу зробити так, щоб ця медаль принесла користь, а не просто лежала на полиці. Думаю провести аукціон і продати її, а всі виручені гроші передати на благодійну допомогу хворим дітям", - написав Беленюк в Instagram.

Підписники Жана Беленюка радять борцю-депутату відмовитися від ідеї продажу олімпійського золота і придумати альтернативний спосіб збору коштів для благодійності.

Теги: Олімпійський чемпіон Токіо з греко-римської боротьби Жан Беленюк,Олімпійський чемпіон Токіо з греко-римської боротьби Беленюк,Олімпійський чемпіон Токіо з греко-римської боротьби ,греко-римська боротьба ,Олімпійський чемпіон Токіо ,Олімпійський чемпіон ,Токіо ,Беленюк,Жан Беленюк,греко-римська боротьба Беленюк,греко-римська боротьба Жан Беленюк,Жан Беленюк Википедия,Беленюк Википедия,Жан Беленюк Вікіпедія,Беленюк Вікіпедія,благодійність,Олімпійські ігри,Україна, Украина
Автор: admin.sportcomua
Мої відео