Віталій Кличко: Ми зробимо все, щоб реванш Усик – Джошуа відбувся в Києві

Віталій Кличко: Ми зробимо все, щоб реванш Усик – Джошуа відбувся в Києві
389714 ПЕРЕГЛЯДІВ

Легенда світового боксу, міський голова Києва Віталій Кличко запевнив українських вболівальників, що докладе всіх зусиль для того, щоб бій Усик – Джошуа 2 відбувся у столиці нашої держави. Його слова цитує канал Україна:

"Я зустрічав багато українців на поєдинку, хотілося б, щоб було більше, але їх на реванш буде більше. Я сподіваюся, що реванш відбудеться протягом півроку, максимум - 8-9 місяців. Це питання переговорів, ми докладемо всіх зусиль для того, щоб він, якщо пройшов - то в Києві.

Я обіцяв, що він стане чемпіоном світу, ми як промоутери зробили для цього все, щоб він це довів усім, але це заслуга переважно Олександра... Але ми також допомагаємо, робимо все для того, щоб спорт розвивався.

Я переконаний, що та команда, яка привела зараз до цього успіху, також зможе привести до перемоги Усика і в бою-реваншу", – сказав він.

Теги: Легенда світового боксу, Легенда світового боксу Кличко, Легенда світового боксу Віталій Кличко, Віталій Кличко,Віталій Кличко Вікіпедія,Виталий Кличко Википедия, Кличко Википедия, Кличко, Кличко Вікіпедія, Виталий Кличко,міський голова Києва Віталій Кличко,міський голова Києва Кличко,міський голова Києва ,Київ,Киев,Україна,Украина,Спорт,Новости спорта,Новини спорту,новости,Новини,Спортивные новости,Спортивні новини,бокс,новости бокса,новини боксу,Усик – Джошуа,WBA, WBO, IBF ,IBO,новини,новини спорту, IBF, WBO ,IBO , Александр Усик , Александр Усик Википедия,Усик Википедия,Олександр Усик Вікіпедія,Усик Вікіпедія, Олександр Усик ,Усик, Джошуа Вікіпедія , Ентоні Джошуа,Джошуа,Ентоні Джошуа Вікіпедія,Джошуа Википедия,Энтони Джошуа Википедия,Энтони Джошуа
Автор: admin.sportcomua
Мої відео