Український призер Паралімпіади відмовився на подіумі фотографуватися з росіянами

Український призер Паралімпіади відмовився на подіумі фотографуватися з росіянами
7323 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дворазовий паралімпійський чемпіон Ігор Цвєтов після завоювання срібла в забігу на 100 метрів на Паралімпіаді в Токіо на подіумі відмовився зробити спільне фото з двома представниками ПКР Дмитром Сафроновим і Артемом Калашяном.

Легкоатлет з Миколаєва показово відсторонився від дуету російських спортсменів.

Цвєтов свій вчинок на подіумі Паралімпіади ще не коментував.

Медаль Ігоря Цвєтова стала для України 50-ю на Іграх в Токіо. На даний момент в активі наших спортсменів 56 нагород (12-29-15) і 8-е місце в медальному заліку.

Теги: легка атлетика ,Паралимпиада-2020,Паралимпиада, Олимпийские игры , Олимпийские игры в Токио,Токио,Олимпиада,Олимпиада-2020,Олимпийские игры,Паралимпийские игры,Паралимпийские игры в Токио,атлетика,Легкоатлет з Миколаєва ,Легкоатлет ,Миколаїв,Николаев,Украина,Україна,Спорт,новости,Новости спорта,новини,новини спорту,Спортивные новости,Спортивні новини,Дворазовий паралімпійський чемпіон Ігор Цвєтов,Дворазовий паралімпійський чемпіон Цвєтов,паралімпійський чемпіон Ігор Цвєтов,паралімпійський чемпіон Цвєтов,Ігор Цвєтов,Цвєтов,ПКР ,Артем Калашян,Калашян,Сафронов Дмитро,Сафронов ,Український призер Паралімпіади,призер Паралімпіади
Автор: admin.sportcomua
Мої відео