На Донеччині прокурори привезли подарунки дітям до Дня Святого Миколая

На Донеччині прокурори привезли подарунки дітям до Дня Святого Миколая
189277 ПЕРЕГЛЯДІВ

За доброю багаторічною традицією напередодні Дня Святого Миколая працівники Донецької обласної прокуратури завітали до закладів, де мешкають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, аби особисто привітати малечу з настанням чарівних зимових свят.

Разом із вихованцями будинків дитини, шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів і центрів соціальної реабілітації працівники обласної та місцевих прокуратур поринули у справжню святкову атмосферу.

«Незважаючи на непростий шлях цих діток, їх маленькі серця щиро вірять у дива. Тому ми, дорослі, повинні бути для них справжніми чарівниками і своїми вчинками робити їх життя легшим та щасливішим», - зазначив керівник Донецької обласної прокуратури Євген Білоусов.

Аби перетворити цей день на справжню зимову казку, прокурори привезли малечі різноманітні подарунки, іграшки, солодощі та фрукти.

Дітки також привітали гостей та подарували незабутні враження і святкову атмосферу своїми виступами, піснями, чутливими віршами та запальними танцями.

На завершення урочистостей працівники прокуратури побажали малечі веселих новорічних та різдвяних свят, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

Мої відео