Виправдовував злочинні дії окупантів – заарештовано мешканця Покровська

Виправдовував злочинні дії окупантів – заарештовано мешканця Покровська
425705 ПЕРЕГЛЯДІВ
Донецькою обласною прокуратурою у порядку ст. 615 КПК України застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 396 960 грн мешканцю м. Покровська, який обґрунтовано підозрюється у поширенні матеріалів, що містять виправдовування збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, вчиненому повторно (ч. ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
За даними слідства, у березні 2022 року 46-річний чоловік, використовуючи власний акаунт у соціальній мережі «Однокласники», неодноразово поширював інформацію на підтримку збройної агресії рф та підконтрольних їй незаконних збройних формувань проти України. У розповсюдженому підозрюваним контенті виправдовувались злочинні дії окупантів, які обстрілювали мирні міста Донеччини, у тому числі м. Маріуполь.
Досудове розслідування здійснюється СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Мої відео