Українка Серьогіна – у фіналі чемпіонату світу з карате

Українка Серьогіна – у фіналі чемпіонату світу з карате
139249 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аніта Серьогіна у ваговій категорії до 61 кг другою в історії України після Валерія Чеботаря пробилася у фінал чемпіонату світу з карате та перевершила власне досягнення п'ятирічної давнини, коли на світовій першості 2016 року їй вдалося завоювати бронзу.

Серьогіна в Дубаї послідовно перемогла голландку Лінн Шенн (1:0), представницю Кіпру Анте Стиляну (1:0), іспанку Індіру Зунігу (1:1) та шведку Анну-Йоханну Нільссон (2:0), а у півфіналі по хантею вирвала перемогу над канадкою Хай Джумаа.

Шанс стати першою в історії України чемпіонкою світу з карате у Аніти Серьогіної буде 20 листопада у поєдинку з олімпійською чемпіонкою, чемпіонкою світу та Європи Йованою Прекович із Сербії.

Теги: Українка Серьогіна,Українка ,Серьогіна,Серьогіна Вікіпедія,Аніта Серьогіна,Аніта Серьогіна Вікіпедія,Валерій Чеботар,Чеботар,Валерій Чеботар Вікіпедія,Чеботар Вікіпедія,Украина,Україна,спорт, новости спорта, новини спорту, спортивные новости, спортивні новини,новости,новини,Анна-Йоханна Нільссон,Хай Джумаа,Джумаа,Йована Прекович,Прекович,карате,Боевые единоборства,единоборства
Автор: admin.sportcomua
Мої відео