Збірна України від Ліги TMS вирушила на чемпіонат світу в Арабські Емірати

Збірна України від Ліги TMS вирушила на чемпіонат світу в Арабські Емірати
584 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний турнір з бразильського джиу-джитсу відбудеться в Абу-Дабі. У склад збірної Ліги TMS увійшли 16 спортсменів різних вікових категорій. Серед них є два чорних пояси: Максим Рувінський та Віктор Горбовський. Обидва є професорами академії Checkmat в Києві та в Запоріжжі відповідно.

Підтримати членів збірної та також виступити на чемпіонаті світу вирішили президент Ліги TMS Шай Гутман та віце-президент Сергій Погосян.

"Мої сини будуть боротися на цьому турнірі. Я завжди намагаюсь бути для них прикладом та авторитетом, тому прийняв рішення теж стати учасником цих змагань. Згодом народилася ідея створити збірну Ліги TMS, складі якої ми зібрали дітей та двох чорних поясів. Вони виступають та виграють на наших турнірах і вже мають власних фанатів на території України. Для всіх нас це буде дуже цікавий досвід, а для юних спортсменів — можливість подорожувати світом", — розповідає Шай Гутман.

Категорія дітей та підлітків змагатиметься 14 листопада. Чорні пояси та компетитори категорії Master боротимуться 15 та 16 листопада.

obozrevatel

Теги: Міжнародний турнір з бразильського джиу-джитсу,турнір з бразильського джиу-джитсу,бразильське джиу-джитсу,джиу-джитсу,Боевые единоборства,единоборства,Міжнародний турнір,турнір,Міжнародний турнір з джиу-джитсу,збірна Ліги TMS,Ліга TMS,TMS,Абу-Дабі,Максим Рувінський ,Горбовський,Рувінський ,Максим Рувінський Вікіпедія ,Віктор Горбовський Вікіпедія,Рувінський Вікіпедія ,Горбовський Вікіпедія,Шай Гутман ,Сергій Погосян,Гутман ,Погосян,Украина,Україна,Спорт, спортивные новости, спортивні новини,новости,новини,спорт, новости спорта, новини спорту
Автор: admin.sportcomua
Мої відео