Альфа Ромео продовжила контракт з Заубером

Альфа Ромео продовжила контракт з Заубером
240049 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Альфа Ромео" і "Заубер" продовжать співпрацю, повідомляє прес-служба команди Формули-1. Швейцарська команда і італійський бренд продовжують угоду про партнерство.

Як говориться в повідомленні, сторони будуть наполегливо готуватися до наступного сезону, коли в силу вступить новий технічний регламент Формули-1.

"Ми раді оголосити про продовження партнерства. "Альфа Ромео" відмінно проявила себе в якості партнера в останні роки. Ми з нетерпінням чекаємо того, що станеться в майбутньому. Нові правила вступають в силу. І вони дають нам шанс зробити ще один крок вперед. Я впевнений, що ми готові до того, щоб разом прогресувати. Дивимося в спільне майбутнє з оптимізмом і розраховуємо на поліпшення наших результатів. Партнерство дуже важливо для нашої компанії в цілому, а не тільки виключно на трасі", - сказав керівник "Альфа Ромео" Фредерік Вассер.

Источник

Теги: Альфа Ромео ,Заубер,Формула-1,Фредерік Вассер,Вассер,Фредерік Вассер Вікіпедія,спорт,Спортивні новини,новини,спортивные новости,новости,авто спот,авто,гонки,Формула
Автор: admin.sportcomua
Мої відео